آخرین خبرها

جشنواره ملکوت (برگزاری جشنواره طرح ملی ملکوت)

برنامه کاربردی گوشی های هوشمند ویژه جشنواره ملی ملکوت

app 72

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دومین جشنواره طرح ملی ملکوت با هدف اشاعه فرهنگ قرآنی و فرهنگ مطالعه با تاکید برمطالعات دینی و تلاش در جهت تعمیق باورهای دینی و همچنین ترویج اندیشه های استاد آیت الله جوادی آملی برگزار می گردد. این جشنواره براساس سیرمطالعاتی آثار آیت الله جوادی آملی و با محوریت کتاب قرآن در قرآن در قالب ۸ بخش شامل تالیف کتاب، مقاله نویسی، وبلاگ نویسی، مسابقه اینترنتی، مسابقه پیامکی و …اجرا می شود. این مسابقه در سه سطح عالی، میانی و عمومی و با محوریت شرکت کلیه استادان، پژوهشگران، دانشجویان و سایر علاقمندان است. همچنین در این طرح جوایز متعددی همچون کمک هزینه خرید خودرو، کمک هزینه تحصیلات تکمیلی دکتری و کارشناسی ارشد و نیز جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر برای شرکت کنندگان جشنواره در نظر گرفته شده است.

علاقمندان به شرکت در جشنواره ملی ملکوت می توانند به سایتwww.malakoot.org مراجعه و با بخش های مختلف آن آشنا شوند. ضمنا مهلت شرکت دراین جشنواره تا تاریخ ۲۵/۱۰/۹۳ و اهدای جوایز اسفندماه ۱۳۹۳ می باشد.

 

shoa  reha

 

 جهت شرکت در مسابقه عدد۶ رااز سیم کارت های همراه اول به شماره ۲۰۳۶۸ و از طریق سیم کارت های ایرانسل یه ۸۲۲۳ ارسال نمایید.

همچنین می توانید با تماس به شماره ۹۹۲۲۳۰۰۶ از سیم کارتهای همراه اول و شماره گیری۷۰۸ از سیم کارتهای ایرانسل در این بخش به صورت صوتی نیز شرکت نمایید.