آخرین خبرها

بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۳

کارگاه تراریوم (باغ شیشه ای)

این کارگاه در روزهای جمعه ۹۳/۸/۲۳ و جمعه ۹۳/۸/۳۰ با تدریس دانشجوی محترم رشته گیاه پزشکی آقای حسین فیوض برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی جمعی از دانشجویان علاقمند حضور داشتند. لازم به ذکر است این کارگاه در ۴ جلسه برگزار می گردد که جلسه ی دیگر آن نیز در روزهای جمعه ۹۳/۹/۷ و ۹۳/۹/۱۴ برگزار می گردد. ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه آموزشی کاربرد Gps در کشاورزی

این کارگاه در روز های چهارشنبه ۹۳/۹/۵ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۰۰ و در روز پنج شنبه ۹۳/۹/۶ ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹:۰۰ برگزار می گردد. از علاقمندان دعوت به عمل می آید که در این کارگاه آموزشی , با تدریس اساتید ارجمند جناب آقای حکیمی نیا می باشد شرکت نمایند.با تشکر ادامه مطلب »

جشنواره ملکوت (برگزاری جشنواره طرح ملی ملکوت)

برنامه کاربردی گوشی های هوشمند ویژه جشنواره ملی ملکوت به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دومین جشنواره طرح ملی ملکوت با هدف اشاعه فرهنگ قرآنی و فرهنگ مطالعه با تاکید برمطالعات دینی و تلاش در جهت تعمیق باورهای دینی و همچنین ترویج اندیشه های استاد آیت الله جوادی آملی برگزار می گردد. این جشنواره براساس سیرمطالعاتی آثار آیت ... ادامه مطلب »

انتخابات شورای تعامل دانشجویی

انتخابات شورای تعامل دانشجویی مرکز روز پنجشنبه ۲۲/۸/۹۳ برگزار شد و از بین ۱۴ کاندید ،۷ کاندید انتخاب گردید اسامی و تعداد آرا  اعضای انتخابی نیز به شرح زیر می باشند ۱ – پیران رزمجو با ۴۷ رای رئیس شورا ۲ – خسرو نوروزی عضو اصلی ۲۹ رای ۳ – لاله طاهری عضو اصلی ۲۳ رای ۴ – عبدالمحمد افرند ... ادامه مطلب »