آخرین خبرها

بایگانی ماهانه: دی ۱۳۹۳

سالروزحماسه۹دی ، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت،گرامی باد.

سالروزحماسه۹دی ، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت،گرامی باد.

سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد. “مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.”   مقام معظم رهبری     حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی ... ادامه مطلب »

تاریخ و نحوه ثبت نام پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای در بهمن۱۳۹۴-۱۳۹۳

تاریخ و نحوه ثبت نام پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای در بهمن۱۳۹۴-۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر ، ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ۹۳ که منحصراً به صورت اینترنتی می باشد که از روز دوشنبه مورخ ۱/۱۰/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه ۸/۱۰/۹۳ پایان می‌پذیرد. برای کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر ... ادامه مطلب »

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان بوشهر سال ۹۳

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان بوشهر سال ۹۳ که به صورت تخصصی با همکاری دانشجویان گروه کشاورزی و انجمن علمی کشاورزی مرکز از دوشنبه ۲۴/۹/۹۳ تا چهارشنبه ۲۶/۹/۹۳ راه اندازی گردید. در این غرفه دانشجویان دستاوردهای پژوهشی ، و علمی خود را که در قالب پرورش گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی ، تراریوم و گیاهان دارویی بود به ... ادامه مطلب »

رحلت حضرت محمد(ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) وامام رضا (ع)

بسمه­ تعالی رسول خدا (ص) : دانا ترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیافزاید رحلت حضرت محمد(ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) وامام رضا (ع) بر تمام شیعیان تسلیت باد . ادامه مطلب »

فرا رسیدن اربعین سیدالشهدا (ع) تسلیت باد

فرا رسیدن اربعین سیدالشهدا (ع) تسلیت باد

اربعین حسینی برتمام شعیه هان اهلبیت و دانشجویان ارجمند تسلیت باد .   یک اربعین گذشته و زینب رسیده است/بالای تربتی که خودش آرمیده است/یا ایها الغریب  سلام ای برادرم ای یوسفی که گرگ پیرهنت را دریده است/ازشهر شامِ کینه، رسیده مسافرت/پس حق بده که چنین داغدیده است احساس میکنم که مادرم اینجا نشسته است/در کربلا نسیم مدینه وزیده است/بر ... ادامه مطلب »

جلسه پرسش و پاسخ و انتقادات دانشجویان با مسئولین دانشگاه به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

جهت بزرگداشت ۱۶ آذر روز دانشجو مراسمی با حضور جمعی از دانشجویان و اساتید و کارمندان مرکز برگزار شد . در این مراسم پس از قرائت قرآن مجید ، حاج آقا شورکی درباره روز دانشجو و اتفاقات مهم این روز سخنرانی ایراد نمودند و همچنین با حضور ریاست مرکز جلسه پرسش و پاسخی نیز جهت انتقادات و پیشنهادات دانشجویان صورت ... ادامه مطلب »