آخرین خبرها

بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۵

برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال مهر۹۵

تاریخ آزمون مندرج در کارت امتحانی صحیح نمی باشد از تاریخ امتحانی طبق فایل زیر استفاده فرمایید برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال اول شایان ذکر است آزمون در سالن ورزشی هلال احمر شهرستان تنگستان برگزار  میگردد خواهشمند است قبل شروع امتحانات به نکات زیر نیز توجه نمایید. جهت حضور در جلسه آزمون حتما کارت ورود به جلسه خود را ازسایتhttps://edu.uast.ac.ir ... ادامه مطلب »

اولین همایش کارآفرینی و دستاوردهای پژوهشی شهرستان تنگستان با همکاری مرکز آموزش پاسارگاد تنگستان

این همایش که در تاریخ ۲۱ آذر ماه برگزار گردید با همکاری مرکزآموزش علیم کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان، اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی، مرکزعلم و فناوری شهرستان تنگستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم برگزار گردید . در این همایش در ابتدا جناب آقای دشتی معاون سیاسی فرماندار شهرستان و دکتر رستمی رئیس پارک علم و فناوری استان ... ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه آموزشی نانو

این کارگاه آموزشی در ابتدای هفته پژوهش توسط استاد دکتر پذیر ، مدرس نانو و پژوهشگر برتر نانو استان بوشهر برگزار گردید که در این کارگاه درباره اصول اولیه و شرکت در مسابقات نانو و آشنایی کلی در باره این علم مورد بررسی قرار گرفت .   ادامه مطلب »

مراسم گرامی داشت ۱۶ آذر روز دانشجو

در این  مراسم که روز پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵ در سالن اجتماعات مرکز آموزش برگزار گردید . پس از ایراد سخنان رئیس مرکز و تبریک این روز به دانشجویان ، استاد شورکی نیز سخنانی در باب این روز گرامی ایراد فرمودند و سپس از دانشجویان برتر علمی،فرهنگی و ورزشی مرکز تقدیر بعمل آمد. ادامه مطلب »